קרקע להשקעה בצמידות לקרני שומרון החל מ-₪180,000! ללא בירוקרטיה והיטלי השבחה ועם פוטנציאל רווח של כ-420,000 ₪

שתפו את הכתבה

קרקעות הנמצאות בהליכי הפשרה מתקדמים בפרויקט ״גרין הילס״ מוצעות למכירה כעת במחיר של ₪180,000 בלבד ל- 100 מ״ר ובתנאי מימון נוחים במיוחד. על פי נתוני שמאות עדכניים מדובר בפוטנציאל רווח של כ- ₪420,000 – רווח של מעל 100%!

השקעות מעבר לקו הירוק – אין היטל השבחה
פרויקט ״גרין הילס״, הנמצא ליד קרני שומרון, נחשב לאחד הפרויקטים המובילים הנמצאים מעבר לקו הירוק. ״העובדה שההשקעה היא בפרויקט הנמצא מעבר לקו הירוק גורמת לכך שהמשקיעים לא משלמים היטל השבחה – בניגוד להשקעות הנמצאות בתוך תחומי הקו הירוק אשר מחויבות בהיטל השבחה אשר נוגס כ- 50% מהרווחים״, מספר לנו דובר חברת מני גרופ, החברה המשווקת את הפרויקט, וממשיך: ״כרגע המשקיעים משלמים רק על הקרקע, כאשר כבר קיים חוזה מול החברה המתכננת את הפרויקט בו היא מתחייבת לפעול לקידום תכנון השכונה – כך שהמשקיעים יוכלו להרגיש בטוחים שהמקסימום נעשה על מנת לקדם את הפרויקט ובכך גם לממש את הרווחים בהקדם האפשרי״.

ליהנות מטבע ירוק ואווירה שקטה ונעימה
שכונת גרין הילס צפויה להכיל כ- 300 יחידות דיור אשר מיועדים לתושבי חוץ. השכונה, ממנה תוכלו לתצפת למרחקים מגובה של כ- 340 מטרים מעל פני הים, מתוכננת לקום באחד האזורים המבוקשים ביותר במזרח גוש דן – במרחק של כ- 15 דקות מצומת מורשה ו- 35 דקות בלבד מתל-אביב. בנוסף, בשכונה תמצאו מרכז מסחרי, חנויות נוחות ומקומות בילוי ועסקים אשר יספקו את כל צרכי תושבי השכונה.

בלי בירוקרטיות מיותרות
רבים אינם מודעים לכך, אך מעבר לעובדה שבהשקעות מעבר לקו הירוק אין היטל השבחה, מדובר בהליך מהיר ופשוט הרבה יותר מאשר בהשקעות בתוך תחומי הקו הירוק – בעיקר משום שהמשקיעים חוסכים זמן יקר ותהליכים בירוקרטים רבים. ״אנחנו יודעים שמשקיעים רוצים לממש את הרווחים כמה שיותר מהר״, מספר לנו דובר החברה, ומוסיף: ״אין תהליך מהיר יותר לרכישת קרקע מרכישה מעבר לתחומי הקו הירוק. מעבר לכך חשוב לנו לציין שמשקיעים ייהנו גם מתנאי מימון נוחים ומותאמים אישית – אנחנו רוצים שלכל אחד תהיה את האפשרות ליהנות מפוטנציאל הרווח הגבוה״.

כאמור, כעת ולזמן מוגבל יוכלו המשקיעים לרכוש קרקע בגודל של 100 מ״ר במחיר של ₪180,000 בלבד בתנאי מימון נוחים במיוחד וליהנות מפוטנציאל רווח של כ- ₪420,000 – רווח של מעל 100%!

מתעניינים במידע נוסף? הירשמו ונחזור אליכם בהקדם!

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות