זה הזמן לחסוך בגדול: קבלו 15% הנחה ברכישת ביטוח חיים למשכנתא אונליין, ב-5 שלבים פשוטים!

שתפו את הכתבה

סוף סוף הגיע הרגע, לקחתם משכנתא לרכישת הדירה שתמיד חלמתם עליה וכעת עליכם לעשות ביטוח משכנתא. מה הדרך הטובה, הנוחה והמשתלמת ביותר? AIG מציעה לכם ביטוח משכנתא אונליין בקלות וב- 5 שלבים פשוטים שתוכלו לבצע בעצמכם – בלי בירוקרטיות מיותרות ובלי ״להיתקע״. בנוסף, תוכלו ליהנות מ- 15% הנחה ברכישת ביטוח חיים למשכנתא!

ביטוח משכנתא הוא ביטוח חובה
כיום עפ”י החוק, בכל עסקת משכנתא אשר מתבצעת יש צורך לערוך 2 פוליסות ביטוח – ביטוח חיים וביטוח דירה (מבנה). הכיסוי בפוליסות ביטוח המשכנתא הוא בגובה סכום ההלוואה ומעלה ומטרתו היא להבטיח את החזר המשכנתא. הביטוח אינו מכסה נזקים מעבר לסכום זה, וכמובן שאינו מכסה נזק לתכולת הדירה, על כך תקראו בפסקה הבאה.

אל תתבלבלו: ביטוח משכנתא אינו תחליף לביטוח דירה!
רבים נוטים לחשוב שביטוח דירה הוא למעשה גם ביטוח משכנתא, אך לא כך הדבר. ביטוח דירה אכן יכול להכיל מרכיב של ביטוח משכנתא, כפי שתוכלו לעשות ב- AIG, לכן כדאי לכם לבדוק ולהיות בטוחים לגבי זה.
בנוסף לכך חשוב לדעת: אמנם קיימת חובה לרכוש ביטוח משכנתא – אך זו לא חובה לעשות זאת בבנק. כיום באפשרותכם לבחור את פוליסת ביטוח המשכנתא שלכם ולעשות זאת היכן שתרצו.

למידע נוסף - מלאו את הפרטים!

    *המידע בכתבה הוא מידע כללי בלבד ולא ישמש לקביעת החובות והזכויות עפ”י תנאי הפוליסה או ככלי לפרשנות. התנאים המחייבים הם תנאי הפוליסה בלבד ובכל מקרה של סתירה בין האמור לבינם, יגברו תנאי הפוליסה. לחברה הזכות לעדכן את המבצע לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת. האמור אינו תחליף לייעוץ המתחשב בצרכים המיוחדים של כל אדם.
    * כפוף לתנאי החברה והפוליסה.
    איי אי ג’י ישראל חברה לביטוח בע”מ.

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות