פרויקט המטרו הולך להקפיץ את מחירי הנדל”ן! המשקיעים מזנקים על נכסים בצמידות לתחנות העתידיות – קרקע בראשל”צ ב-₪299,000 ופוטנציאל רווח עצום!

שתפו את הכתבה

אחת הערים המבוקשות ביותר להשקעה בישראל היא ראשון לציון, העיר הרביעית בגודלה במדינה. קצב הגדילה המסחרר של העיר והביקוש העצום גורמים לכך שעתודות הקרקע בעיר הולכות ואוזלות, ולמעשה נשארו עתודות קרקע בודדות בלבד – המכירה של אחת מהן יצאה לדרך בימים האחרונים ע״י אחת מחברות הנדל״ן המובילות בישראל, במחיר פריסייל מיוחד של ₪299,000 בלבד ומהחברה כבר נמסר שנותרו קרקעות בודדות בלבד להשקעה.
קרדיט: אתר נתע

הקרקע נמצאת בצפון מזרח העיר, בקרבה לכבישים 4, 1 ו-6, בסמוך למרכזי מסחר ובילוי רבים ובמרחק של דקות נסיעה ספורות במטרו מתל אביב. מעבר לכך חשוב לציין שהקרקע מהווה חלק ממסגרת תוכנית תמ״א 70 אשר מקודמת ע״י המדינה, בצמוד לתחנת המטרו החדשה.

בימים האחרונים אישרה הוועדה בראשות שרת הפנים את 2 הקווים הראשונים של המטרו, ואחד מהם נמצא בצמוד לקרקע זו כאשר הצפי על פי מומחי נדל״ן רבים הוא לכך שעם קבלת האישורים לתחילת הבנייה מדובר בפוטנציאל רווח של מאות ואף אלפי אחוזים!

העובדה שהקרקע עדיין לא זמינה לבנייה רק מוסיפה לכך שאם יש זמן נכון להשקעה - זה הזמן. עלות ההשקעה כעת נמוכה מאוד באופן יחסי ועם זאת פוטנציאל הרווח הוא הגדול ביותר כעת - לפני קבלת האישורים. עם קבלת האישורים שווי הקרקע יזנק בצורה משמעותית וכך גם פוטנציאל הרווח יצטמצם!

השקעה באחת מעתודות הקרקע האחרונות של ראשון לציון נחשבת לאחת ההשקעות הבטוחות ביותר בשוק הנדל״ן המקומי כיום בגלל הביקוש הגדול בעיר - כך שלא מדובר ב״הימור״ או הרפתקאה, מדובר בהשקעה שתאפשר לכם לישון בשקט בלילה.

אם נסתכל לדוגמא על ערים אחרות בעולם אשר בהן כבר קיים מטרו, לדוגמא: לונדון, ברלין, פריז ורומא, נראה שהביקוש לדירות באזורי במטרו וסביבתו הוא הגבוה ביותר ופוטנציאל עליית שווי הנכס בקרבה למטרו הוא הגבוה ביותר.

מתעניינים במידע נוסף? הירשמו לתיאום פגישה!

    *הקרקע אינה זמינה לבניה

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות