׳׳התוכנית למתחם אושרה׳׳: פארק העסקים החדש בהוד השרון יוצא לדרך, ₪365,000 בלבד, לקרקע בתוך התוכנית שאושרה!

שתפו את הכתבה

תוכנית – 1202 מתחם 531 הממוקמת בצפון הוד השרון ונחשבת לשכונת מגורים המשלבת את פארק ההיי-טק החדש של העיר, אושרה ויצאה לדרך. כעת מוצעת הקרקע במחיר של ₪365,000 בלבד עם פוטנציאל רווח שעל פי תחזיות עומד על כ – ₪800,000!
״עם אישור התוכנית ייעוד הקרקע השתנה וכעת הבנייה במתחם הינה וודאית, מה שמגדיל באופן משמעותי את פוטנציאל הרווח״, מספר לנו אהרון ברודנר, המנכ”ל והבעלים של חברת א.ב מוראנו, העומדת מאחורי הפרויקט השאפתני.

מיקום נגיש ומרכזי באחת הערים המבוקשות בישראל
נכון להיום הוד השרון מונה כ-65,000 תושבים ונחשבת לאחת הערים המתפתחות והמבוקשות ביותר בישראל, כאשר הצפי הוא להכפלת כמות התושבים בתוך כמה שנים, מה שמגדיל עוד יותר את הביקוש האדיר לשטחי תעסוקה ומסחר. בנוסף לכך, הקרבה הגדולה לאזור המרכז, כ- 20 דקות בלבד מתל-אביב, רק מחזקת את הביקוש. ״מיקום הקרקע הינו קרוב מאוד לכביש 531 ולצירי תחבורה ראשיים. המתחם נמצא סמוך לשתי תחנות הרכבת המקומיות, מה שמגדיל עוד יותר את הנגישות לאזור״, מספרים בא.ב מורנו. 

קרקע פרטית רשומה בטאבו בתוכנית מאושרת
כפי שכבר ציינו, ייעוד הקרקע כבר שונה עם אישור התוכנית והפיכת הבנייה במתחם לוודאית, אך מעבר לכך – העובדה שהעירייה היא היזמית וזו אשר עומדת מאחורי התוכנית מעידה על כך שקיים סיכוי גבוה למימוש מהיר ולקידום התוכנית בהקדם – לכן זה הזמן הטוב ביותר להצטרף להשקעה. 

עם אישור התוכנית למתחם בכל הועדות לתכנון ובנייה וקבלת תוקף בוועדה המקומית ובוועדה המחוזית החלה העירייה המקומית לפעול עבור הקמת תכנית מפורטת הכוללת איחוד וחלוקה עם צוות שלם של אנשי מקצוע מובילים. 

חברת א.ב מוראנו המשווקת את הזכויות לקרקע מציעה למשקיעים להצטרף להסכם שיתוף המנוהל בידי משרד עו”ד מוביל בתחום הנדל”ן כאשר עבור כל משקיע נפתח חשבון נאמנות אישי במטרה להגן עליו. מעבר לכך, המשקיעים יוכלו לקבל מימון חלקי ופריסת תשלומים נוחה. ברודנר מסכם: ״”קשה למצוא השקעות כמו ההשקעה הזו – מדובר כאן בשילוב ייחודי של קרקע שעברה את כל האישורים הנדרשים ונמצאת בסטטוס שאין ממנו דרך חזרה ולמעשה מבטיח את הבנייה – פוטנציאל הרווח הוא אדיר״.

מתעניינים במידע נוסף? הירשמו ונחזור אליכם בהקדם!

    *הקרקע אינה זמינה לבנייה

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות