שתלים דנטליים עושים רק אצל הטובים ביותר: המרכז רפואי סוהיר בראשות ד”ר ארדיקיאן משתמש בטכנולוגיה מהפכנית ומתקדמת לשתלים ברמה הגבוהה בעולם

שתפו את הכתבה

כיום עם התפתחות הטכנולוגיה יותר ויותר אנשים מעוניינים בשתלים דנטליים (Dental implants), המוכרים יותר בקרב הציבור כ”השתלת שיניים”. למעשה מדובר באחת המהפכות המשמעותיות ביותר שהתרחשו בעשורים האחרונים בתחום רפואת הפה והשיניים. באמצעותם אפשר לזכות בחיוך מושלם גם אחרי שהשיניים נעקרות או נכחדו, ללא צורך בשימוש בתותבות. שתלים דנטליים בניגוד לשיניים תותבות מקובעים לעצמות הלסתות, החיבור שלהם לעצם הלסת מאפשר לעיסה ונגיסה גם במזונות קשים, ובכך הם מהווים את התחליף הקרוב ביותר לשיניים טבעיות. מיותר לומר שבמידה ואתם מעוניינים בשתלים דנטליים חשוב מעבר להכל לעשות זאת באמצעות רופא בכיר מומחה ומנוסה – כאן נכנס לתמונה המרכז רפואי סוהיר.

שתלים בטכנולוגיה ייחודית ומתקדמת
המרכז רפואי סוהיר, ומנהלו הרפואי ד״ר ליון ארדיקיאן, מומחה בכיר לכירורגיה פה ולסת, משתמש בטכנולוגיה ובטכניקה ייחודית ומתקדמת המושתת על ניתוח תלת ממדי של עמדת השתל. השתלים מבוססים על טכניקה אשר פועלת לפי הדמיות תלת מימדיות המאפשרות דיוק רב בבחירת תוכנית הטיפול ובביצועה. ראשית מתבצע תכנון מוקדם באמצעות הטכניקה הייחודית, לאחר מכן נוצר סד כירורגי אשר מסייע בביצוע כירורגיה זעירה, מדויקת ולא פולשנית, כך ניתן להגיע לדיוק מקסימלי, לחסוך המון זמן ולהדחיק את רמת הכאב למינימום האפשרי. השתלים מיועדים עבור מחוסרי עצם, מקרים מורכבים בדרגות שונות הכוללים שתלי זיגומה ושתלים אינדיבידואלים בהם תהליכי שיקום הפה נחשבים למורכבים ביותר.

ד״ר ארדיקיאן – מומחה פה ולסת מהמובילים בישראל
ד”ר ליון ארדיקיאן, רופא ומומחה לכירורגיה פה ולסתות, סיים את לימודי רפואת השיניים בשנת 1989 והתמחה בכירורגית פה, פנים ולסתות במרכז הרפואי “שיבא”, בתל השומר. בעברו שימש ד״ר אדקיאן כרופא בכיר בקריה הרפואית לבריאות האדם ברמב״ם, כבוחן בבחינות הממשלתיות בכירורגית פה ולסת, וכיושב ראש האיגוד הישראלי לכירורגית פה ולסת.
את התמחות העל שלו עשה ד”ר ארדיקיאן בבית החולים MGH המסונף לבית ספר לרפואה באוניברסיטת Harvard תחת ניהולו של פרופ’ לני קאבן הנחשב לאחד ממעצבי הדעת והכירורגים המובילים בזירה העולמית בתחום כירורגית הפה, פנים ולסתות.

תדעו שאתם בידיים מובחרות
במרכז הרפואי סוהיר חרטו על דגלם אמינות ובטיחות. ברור לכל שכל טיפול מתחיל באבחנה נכונה ובתכנון טוב של המקרה, כך כל מטופל במרכז נחשב לעולם ומלואו, ונעשים מירב המאמצים על מנת להנגיש את הטיפול המתקדם של המרכז עבור כמה שיותר מטופלים. מעבר לכך, כל תהליך רפואי מוסבר באופן מקצועי ומפורט כך שתדעו בכל שלב מה קורה ומה התכנון. במרכז משתמשים בכל אמצעי הטכנולוגיה המתקדמים ביותר כיום בעולם על מנת שהמטופלים ירגישו בטוחים ויקבלו את החיוך עליו חלמו.
בנוסף, בזכות ד״ר ארדיקיאן המומחה לפה ולסת, במרכז מבצעים גם טיפולים נוספים, כמו טיפולים בפרקי הלסתות, טיפולים בכאבי פנים, אבחון וטיפול בבעיות של חלל הפה ובלוטת הרוק ועוד.

למידע נוסף - מלאו את הפרטים!

    דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה
    התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות
    מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות