קרקעות זמינות לבנייה בכ-190,000 שקל בלבד: בפארק עסקים מהמבוקשים במדינה! עליית המחירים רק החלה

שתפו את הכתבה

באזור הנחשב לאחד היוקרתיים ביותר בישראל, עומד לקום פארק העסקים הבא של המדינה – “פארק אילנות”. הקרקע במתחם כבר זמינה לבנייה והתוכנית למתחם העסקים עברה את כל האישורים הנדרשים – במילים אחרות: זהו הזמן הנכון להשקיע. חשוב לציין שפיתוח הקרקע צפוי להתחיל בתוך כ- 8 חודשים בלבד והמשווקים צופים השבחה של כ-100% תוך שנתיים – וזה עוד לפני שלב הבנייה!

השקעה בטוחה - התוכנית למתחם כבר אושרה בכל הוועדות הרלוונטיות, והפיתוח יתחיל בתוך כשנה בלבד. המועצה המקומית עומדת מאחורי הפרויקט ומקדמת את פיתוחו. את האישורים ומנהל התכנון תוכלו למצוא באתר של משרד האוצר.

מעל 50 אחוז מהקרקעות כבר נמכרו - עם אישור התוכנית בוועדות השונות היקף המכירה מרקיע שחקים, ליתר דיוק, עד כה נמכרו יותר מכ-50% מהקרקעות המוקצות בפרויקט כאשר הביקוש הולך וגובר וגורם לכך שהמחירים רק ממשיכים במגמת העלייה.

צפי של כ- 100% השבחה - עוד לפני שלב הבנייה הצפי הוא להשבחה של כ- 100% בתוך כשנתיים בלבד. בחברה מעריכים כי משקיעים אשר יחזיקו משרדים במקום ייהנו מתשואות גבוהות בצורה משמעותית ביחס למחיר הממוצע בישראל.

מה בעצם מקבלים מהקרקע? - הקרקע אשר תרכשו תקנה לכם זכות למשרד במתחם "פ.א.י טק" שיוקם בפארק העסקים ״אילנות״. המתחם צפוי להוות המשך לפארק העסקים המבוקש והמצליח של קיסריה.

מיקום אסטרטגי - המיקום נחשב למרכזי עם דרכי גישה נוחות - ליד תחנת הרכבת פרדס חנה-קיסריה וקרוב לכבישים 2, 4 ו-6. בסמיכות למתחם צפויה לקום בשנים הקרובות שכונת ״אור ים״ אשר תכלול אלפי תושבים, כך שכמות האוכלוסייה בפרדס חנה צפוי להמשיך ולעלות ובכך גם מקומות העבודה ומספר העסקים בה.

שילוב אידיאלי של סכום נמוך, ורווח מקסימלי בתוך זמן קצר. מדובר בהזדמנות חד פעמית להשקעה שמשלבת את כל אלו ועוד – בפרויקט חדשני ומיקום ייחודי.

לקבלת מידע נוסף מנציג - השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    [mo_verify_phone]

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות