לראשונה בישראל: החברה שמתחייבת למכור את הנכס שלכם בתוך 90 יום או שתפוצו ב- ₪5,000!

שתפו את הכתבה

אנשים רבים אשר מעוניינים למכור נכס נדל״ן כלשהו נעזרים במתווך, אך אף מתווך לא יכול להתחייב למכירת הנכס בזמן מסוים – רק לנסות, ובטח שלא לשלם לכם כסף במידה והנכס לא נמכר. חברת ״גינדי נכסים״ יוצאת במהפכה שכמוה עוד לא ראינו בישראל: מכירת הבית או הדירה שלכם בתוך 90 יום או שתקבלו פיצוי של ₪5,000!

מכירת בית או דירה נחשבת למשימה קשה ולא פשוטה בכלל, בטח בימינו. הן אם אתם מנסים למכור את הנכס בעצמכם והן אם פניתם למתווך, לרוב מדובר בתהליך אשר לוקח זמן ארוך, הוצאות גבוהות וכמובן כאבי ראש ובזבוז זמן בשיחות ובנסיונות למכור את הנכס במחיר שרציתם. ואם זה לא מספיק, לבסוף, אם וכאשר הנכס נמכר המחיר אפילו לא יהיה קרוב למחיר שרציתם.

ההצעה של ״גינדי נכסים״ נחשבת לפריצת דרך ומהפכה של ממש בתחום. החברה בעלת ידע וניסיון של שנים בשיווק נכסים חדשים ונכסים יד שניה. החברה מעמידה מערך אדיר של פרסום אשר חושף כל דירה במקומות הכי מרכזיים ברשת מול הקהל הכי רלוונטי עבורכם - בפייסבוק, בגוגל וכל המדיות המתאימות.

כחלק מהמערך האדיר של החברה, צלם מקצועי אשר מתמחה בנדל״ן נשלח על מנת לצלם את הנכס מכל זווית אפשרית לצלם תמונות איכותיות ומחמיאות - ממש כפי שעושים עבור כל פרויקט נדל״ן חדש שיוצא לשוק - גם הנכס שלכם צריך את הטוב ביותר על מנת שיימכר.

כל מי שניסה למכור דירה בעזרת מתווך יודע שכל עוד למתווך אין בלעדיות על העסקה אין לו אינטרס אמיתי למכור את הנכס. מבחינת המתווך כל עוד מדובר בעסקה ללא בלעדיות מדובר ב״עוד נכס״ למכור והוא יראה לקונים כל נכס במטרה למכור ולהרוויח כסף - בין אם מדובר בנכס שלכם או לא, זה לא באמת משנה לו.

ל״גינדי נכסים״, בראשותו של דוד גינדי, ניסיון במכירה של מאות נכסים. לחברה מאגר של אלפי מתעניינים אשר מסווגים בצורה כזו שכל נכס אשר מגיע לחברה מוצע עבור מי שהנכס הכי מעניין אותו. לחברה אנשי קשר ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה: עורכי דין, שמאים, יועצי משכנתאות ועוד - במטרה אחת: להביא לתהליך מכירה מוצלח - במחיר הטוב ביותר ובזמן הקצר ביותר.

השאירו פרטים לבדיקת התאמת הנכס שלכם למהפכה של ״גינדי נכסים״. הנכס לא נמכר בתוך 90 יום? תפוצו ב- ₪5,000!

    [mo_verify_phone]

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות