המסלול לדירה שניה עם הון עצמי מ-₪299,000 בלבד: החלה ההרשמה לרכישת קרקע בייעוד למגורים באזור המבוקש של קרית אתא!

שתפו את הכתבה

קרית אתא, ממשיכה לעורר עניין רב בקרב המשקיע הישראלי. העיר ממשיכה לשבור שיאים בתחום הנדל״ן כאשר הצפי הוא לכך שכמות התושבים בעיר תוכפל ותעבור את רף ה 120,000 והביקוש רק הולך וגובר, בעיקר לנוכח העובדה שמחירי הדירות בעיר עלו במעלה מ- 15% בשנתיים האחרונות ומגמת העלייה נמשכת. בימים אלו משקיעים יוכלו לרכוש קרקע בייעוד למגורים בבנייה רוויה ב- ₪299,000 בלבד.

כאשר לצורך השוואה: המחיר הממוצע של דירת 5 חדרים בעיר עומד על כ- ₪1,700,000 - מדובר בפוטנציאל רווח חסר תקדים של מאות אחוזים עוד בשלב אישור הבנייה.

הקרקע עברה את כל וועדות ההכשרה, וכרגע נמצאת בשלב האחרון לפני שהיא זמינה לבנייה.

בקרית אתא הושקעו בשנים האחרונות כספים ומשאבים רבים בכדי לעודד הגירה אל העיר - מיליוני שקלים הושקעו במוסדות חינוך חדשים ובתשתיות והעירייה פועלת באופן רציף לקידום ושיפור העיר בשלל תחומים.

הקרקע נמצאת במתחם המשתרע על כ- 1,200 דונמים הממוקם במערב העיר באחד האזורים המבוקשים ביותר וצפוי לכלול 6,000 יחידות דיור חדשות בבנייה רוויה, בנוסף לשטחי מסחר ותעשייה מתקדמים.

החברת הנדל"ן שמובילה את הפרויקט מחזיקה בהסכם שיתוף גדול מאוד בפרויקט והרוכשים מלווים ע״י משרד עו״ד מהמובילים בתחום לאורך התהליך - החל מרכישת הקרקע ועד השלב בו הרוכש יבקש לבצע "אקזיט" ולמכור את הקרקע ברווח של מאות אחוזים או להמשיך לבנייה של דירת 5 חדרים בשכונה החדשה.

מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה

    *הקרקע אינה זמינה לבנייה

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות