אירוע נדיר! מכירת קרקעות בירושלים: תוך ימים ספורים מתחילת השיווק נרשמו ביקושי שיא לרכישת קרקע בעיר הבירה – ב-499 אלף ₪ בלבד!

שתפו את הכתבה

לא בכל יום נתקלים באפשרות לרכוש קרקע להשקעה באזור ירושלים, למעשה מדובר באירוע שלא קרה כבר שנים ונחשב לנדיר במיוחד. הדבר נובע מכך שבעיר כבר כמעט ואין עתודות קרקע לרכישה, על מנת לסבר את האוזן, דירות חדשות באזור נמכרות כבר בכ-4.5 מיליון ש”ח. כעת מספר מצומצם של קרקעות נפתחו לרכישה לציבור הרחב באמצעות חברת נדל”ן מובילה בשוק הישראלי.

הקרקע בתוכנית במרקם עירוני ב- ₪499,000 בלבד - בהתאם לדו״ח שמאי מחמיר בתקן 22. הקרקע עדיין אינה זמינה לבנייה ולכן זהו הטיימינג האידיאלי להשקיע בה. ברגע שהתוכנית תתקדם ותאושר, הערך של הקרקע ימריא כלפי מעלה.

הפרויקט, "סובב הדסה – עין כרם", צפוי לכלול אלפי יחידות דיור והקרקע כבר היום נמצאת הליך שינוי ייעוד למרקם עירוני - זאת בהתאם לתוכנית המתאר הארצית. מדובר באחת מעתודות הקרקע האחרונות של העיר, מה שמסביר את הביקושים יוצאי הדופן.

מיקום הפרויקט, בסמוך לבית החולים הדסה עין כרם ובית הספר לרפואה של הדסה, כאשר מסביב נמצאים מושב אורה הנחשב למבוקש במיוחד, שכונת קרית מנחם, עיר גנים וגבעת המשואה - מיקום הנחשב לפריים לוקיישן של ירושלים.

מחירי הנדל"ן בירושלים נמצאים במגמת עלייה מתמדת. ליתר דיוק: עלייה של כ- 30% במחירי הדירות בעשור האחרון - בנוסף לעלייה של כ- 25% במחירי שכירויות בעיר כאשר הצפי הוא רק להמשיך עלייה במחירים! מספר התחלות הבנייה בירושלים היה נמוך מאוד בעשור האחרון והביקושים לדירות חדשות בעיר, שוברים שיאים.

המשקיעים יוכלו לבחור האם להשקיע במסלול לדירה או במסלול אקזיט ולמכור את הקרקע ברווח של מאות אחוזים משוויה בעת הרכישה! למשקיע תהיה אפשרות לממש את ההשקעה שלו בכל שלב.

מתעניינים בקרקע? הירשמו לתיאום פגישה

    *הקרקע אינה זמינה לבנייה

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות