מנכ”ל אמפגה שמנהלת 170 מיליארד יורו: “החברה הזו תשנה את עולם ההשקעות”

שתפו את הכתבה

חברת BondIT הישראלית הצליחה כבר להחתים לקוחות ענק בארצות הברית, אוסטרליה ואירופה. הארי פלומכר, מנכ”ל Ampega, שמנהלת 170 מיליארד יורו, הפך ללקוח ולמשקיע בחברה ובטוח כי היא תשנה את עולם ההשקעות באג”ח. כעת ניתן להשקיע בחברה 25 אלף דולר רגע לפני הפריצה

“אני משוכנע ש-BondIT תשנה את עולם ההשקעות באג”ח עבור גופים מוסדיים בכל העולם”, אומר הארי פלומכר, מנכ”ל Ampega, שמנהלת 170 מיליארד יורו עבור אחת מחברות הביטוח הגדולות באירופה – Talanx. פלומכר אמר את הדברים בוובינר מיוחד שנערך למשקיעי BondIT במסגרת סבב השקעה שהיא עורכת.

הוא הבהיר כי דבריו מבוססים על היכרות עמוקה עם התחום וכן על העובדה שהטכנולוגיה של החברה כבר הוטמעה בהצלחה ב-Ampega – שמהווה בנצ’מרק לכלל התעשייה.

יכולת ניבוי טובה יותר מחברות הדירוג
חברת BondIT הישראלית, שהקים איתי רביד, הצליחה להפוך את תהליך חיזוי דירוג האג”ח, הרכישה והמכירה כמו גם את בניית תיק האג”ח המלא – לאוטומטי לחלוטין ויחד עם זאת מוסבר ומנומק למנהלי ההשקעות. באמצעות הפלטפורמה החכמה של BondIT יכולים מנהלי תיקי אג”ח לבנות תיק שעונה באופן מדויק על אסטרטגיית ההשקעות של לקוחותיהם – בתוך שניות, ולקבל תמונת מצב מלאה על הסיבות לכל המלצה. 

פלומכר, כמו לקוחות גדולים אחרים של החברה, מדווח על עלייה משמעותית ביעילות בעבודה, חיסכון בזמן ובכוח אדם, אך חשוב מכל, יכולת דיוק מקסימלית וניבוי טוב יותר של דירוגי האשראי הקונצרני שאותם בוחנים לפני השקעה.

 

כתבות נוספות

אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות