שתלים דנטליים עושים רק אצל הטובים ביותר: המרכז הרפואי סוהיר בראשות ד”ר ארדיקיאן – טכנולוגיה מהפכנית ומתקדמת לשתלים ברמה הגבוהה בעולם!

שתפו את הכתבה

כיום עם התפתחות הטכנולוגיה יותר ויותר אנשים מעוניינים בשתלים דנטליים (Dental implants), המוכרים יותר בקרב הציבור כ”השתלת שיניים”. למעשה מדובר באחת המהפכות המשמעותיות ביותר שהתרחשו בעשורים האחרונים בתחום רפואת הפה והשיניים. באמצעותם אפשר לזכות בחיוך מושלם גם אחרי שהשיניים נעקרות או נכחדו, ללא צורך בשימוש בתותבות.

המרכז הרפואי סוהיר, ומנהלו הרפואי ד״ר ליון ארדיקיאן, מומחה בכיר לכירורגיה פה ולסת, משתמש בטכנולוגיה ובטכניקה ייחודית ומתקדמת המושתת על ניתוח תלת מימדי של עמדת השתל. הטיפול מתבצע בכמה חלקים: ראשית מתחילים בתכנון מוקדם באמצעות הטכניקה הייחודית, לאחר מכן נוצר סד כירורגי אשר מסייע בביצוע כירורגיה זעירה, מדויקת ולא פולשנית - כך ניתן להגיע לדיוק מקסימלי, לחסוך המון זמן ולהדחיק את רמת הכאב למינימום האפשרי.

השתלים מיועדים עבור מחוסרי עצם, מקרים מורכבים בדרגות שונות הכוללים שתלי זיגומה ושתלים אינדיבידואלים בהם תהליכי שיקום הפה נחשבים למורכבים ביותר, כך שלא חשוב אם מדובר בטיפול מסובך ומורכב או מנגד בטיפול הנחשב לפשוט יותר - ד״ר ארדיקיאן והצוות המוביל של המרכז הרפואי יבצעו את הפעולה על הצד הטוב והבטוח ביותר.

ד"ר ליון ארדיקיאן הינו רופא ומומחה לכירורגיה פה ולסת בעל ניסיון עשיר. ד״ר ארדיקיאן סיים את לימודי רפואת השיניים בשנת 1989 והתמחה בכירורגית פה, פנים ולסתות במרכז הרפואי "שיבא", בתל השומר. בעברו שימש ד״ר ארדיקיאן כרופא בכיר בקריה הרפואית לבריאות האדם ברמב״ם, כבוחן בבחינות הממשלתיות בכירורגית פה ולסת, וכיושב ראש האיגוד הישראלי לכירורגית פה ולסת. את התמחות העל שלו עשה בבית החולים MGH המסונף לבית ספר לרפואה באוניברסיטת Harvard.

במרכז הרפואי סוהיר חרטו על דגלם אמינות ובטיחות. ברור לכל שכל טיפול מתחיל באבחנה נכונה ובתכנון טוב ומדויק של המקרה, כך כל מטופל במרכז נחשב לעולם ומלואו - חשוב לציין שבזכות ד״ר אדקיאן המומחה לפה ולסת, במרכז מבצעים גם טיפולים נוספים, כמו טיפולים בפרקי הלסתות, טיפולים בכאבי פנים, אבחון וטיפול בבעיות של חלל הפה ובלוטת הרוק ועוד.

כל תהליך רפואי מוסבר באופן מקצועי ומפורט כך שתדעו בכל שלב מה קורה ומה התכנון - וכמובן שתמיד תוכלו לשאול ולקבל את המענה הטוב ביותר. במרכז משתמשים בכל אמצעי הטכנולוגיה המתקדמים ביותר כיום בעולם על מנת שהמטופלים ירגישו בטוחים ויקבלו את החיוך עליו חלמו, ובנוסף, נעשים מירב המאמצים על מנת להנגיש את הטיפול המתקדם של המרכז עבור כמה שיותר מטופלים!

למידע נוסף - מלאו את הפרטים!

    דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות