״זה הדבר הבא״: השקעה בנכסים מסחריים בהולנד – דמי שכירות גבוהים לטווח ארוך בהשקעה של החל מ- 80,000 יורו בלבד!

שתפו את הכתבה

השקעות מעבר לים הפכו לדבר שבשגרה בשנים האחרונות עבור המשקיעים הישראלים, יחד עם זאת, בזמן שהשווקים בעולם נמצאים במצב של חוסר וודאות – המשקיעים מחפשים אחר השקעות הנחשבות לבטוחות למרות המצב. הבוקר (יום א׳), חברת O.C.E נדל”ן, המתמחה בהשקעה במרכזים מסחריים בהולנד, פרסמה שהיא מאפשרת כעת למשקיעים ישראלים להשקיע במרכזים מסחריים בהולנד בהחל מ- 80,000 יורו בלבד וליהנות מפוטנציאל רווח עצום!

“רשתות הפארמה והמזון הוכיחו יציבות ועמידה בזמני משבר”
שוכרי העוגן במרכזים המסחריים אותם משווקת חברת O.C.E נדל”ן הינם רשתות פארם או מזון. “במהלך תקופת הקורונה ראינו שרשתות הפארם והמזון מוכיחות יציבות ולא נפגעות גם בזמני משבר”, מספרים לנו בחברה. ואכן כך הדבר – במהלך תקופת הקורונה רשתות המזון והפארם חוו שיגשוג וצמיחה לנוכח העובדה שהן מכרו מצרכים הנחשבים לחיוניים. ״משקיע בנכס מסוג זה אשר נמצא במדינה חזקה השייכת לאיחוד האירופי – כמו הולנד, יכול להיות בטוח ביציבות הנכס והתזרים״.

״לא צריך לרדוף אחרי שכירויות״
היתרון הבולט בהשקעה, מעבר ליציבות והבטחון, הוא העובדה שהמשקיעים לא צריכים לרדוף אחרי השוכרים או לנהל את הגבייה. חברת O.C.E נדל”ן תנהל עבורם באופן שוטף את הנכס והשכרתו בצורה המקצועית ביותר. ״המשקיעים יכולים להמשיך בחייהם הרגילים בראש שקט מתוך ידיעה שדמי השכירות ישולמו – ללא קשר למצב השווקים העולמי״, מסרו מהחברה, ״מודל ההשקעה הייחודי שלנו במרכזים מסחריים בהולנד מאפשר הכנסה רווחית, יציבה ובטוחה. ובנוסף לכך, מעבר לתשואה, המשקיעים גם נהנים מעליית שווי הנכס״.

“השקעה בעשירית ממחיר דירה בישראל״
ביחס להשקעות והמחירים בישראל מדובר בהשקעה שמהווה כעשירית ממחיר של השקעה דומה בישראל. ״אנחנו יודעים שכיום במשק הישראלי המשקיעים המקומיים נמצאים בבעיה משום שברוב המקרים יש צורך בהון עצמי גבוה מאוד כאשר מדובר בהשקעת נדל״ן בישראל, ואם נוסיף לכך את הריביות הגבוהות שרק הולכות ועולות נוכל להבין עד כמה המצב בעייתי״, מספרים בחברת O.C.E נדל”ןֿ, ״ההשקעה הזו מאפשרת למשקיעים הישראלים להשקיע בנכס מניב וסולידי במחיר של כעשירית ממחיר דירה בישראל. מיד לאחר קניית הנכס הרוכשים נהנים מהכנסה חודשית קבועה ובטוחה – לכל מי שנמאס לבדוק בכל בוקר מה מצב הבורסה ולחיות עם היד על הדופק בחשש – זו בדיוק ההשקעה המתאימה עבורו!״ מסכמים בחברה.

מתעניינים במידע נוסף? הירשמו ונחזור אליכם בהקדם!

    *הקרקע אינה זמינה לבנייה

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות