מרפאת השיניים באשדוד המתמלאת במטופלים מכל רחבי הארץ: טיפולי שיניים ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים שפויים בסבסוד חברות הביטוח!

שתפו את הכתבה

לכולנו ידוע עד כמה טיפולי שיניים, ובפרט השתלות, יכולים להפוך לסיוט של ממש. הזמן הארוך, העלות הגבוהה ולפעמים גם הכאב, הם רק חלק מהסיבות המרכזיות לכך. מרפאת ״חיוך קורן״ באשדוד מסייעת לקצר את התהליך ולהפוך אותו לנעים הרבה יותר, בכך שכל הצוות עומד לרשותכם: רופא שיניים מקצועי ומוביל, שיננית, טכנאי וגם מעבדה מתקדמת, ומעבר לכך: מחירים שפויים ונוחים!

את המרפאה מנהל ד״ר קורן, רופא שיניים מקצועי, מנוסה ומוסמך. לד״ר קורן ותק של שנים בטיפולי שיניים מורכבים הכוללים השתלות שיניים, השתלות עצם, הרמות סינוס ומגוון רחב של טיפולים כירורגיים כאלו ואחרים.

המרפאה מציעה עבורכם מגוון רחב של טיפולי שיניים הכוללים גם טיפולים כירורגיים כמו: השתלות שיניים, שיקום הפה, שחזורים אסתטיים, הלבנת שיניים, שיניים תותבות ועוד. כל זה מתאפשר בזכות הצוות הנמצא במרפאה וכולל את כל בעלי המקצוע הנדרשים בתחום כפי שאמרנו, שיננית, מעבדה וטכנאי.

מרפאת ״חיוך קורן״ דוגלת בשמירה על מחירים שפויים ונוחים לכל כיס - גם בטיפולי השתלות. חשוב לציין שהמרפאה פועלת בהסדר עם חברות ביטוח רבות ובזכות כך זוכים המבוטחים למחירים מוזלים ביחס למרפאות שיניים אחרות.

המרפאה עובדת בשיטות ובטכנולוגיות חדשניות על מנת להבטיח למטופלים את הטיפול הטוב ביותר, ללא חששות וחרדות אשר רבים סובלים מהם - עם כמה שפחות כאב וזמן החלמה מהיר במיוחד.

הייעוץ הראשוני הינו ללא תשלום, כך שגם אתם תוכלו לדעת בדיוק לאיזה טיפול אתם נדרשים - מבלי לשלם. יחד עם זאת, המרפאה מציעה פריסה נוחה לתשלומים לשתל+מבנה+כתר ב- 24 תשלומים שווים!

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים!

    [mo_verify_phone]

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות