הפנינה של השרון: קרקעות ברובע המגורים העתידי של צפון כפר סבא מוצעות כעת למכירה ב- 399,000 ₪ בלבד!

שתפו את הכתבה

בצפון העיר ככפר סבא, נמצא מתחם צפון בן יהודה, אשר בימים נמצא בעיצומו של הליך תכנוני הצפוי להפוך את המתחם לרובע לעירוני חדש בעיר כפר סבא אשר צפוי להכיל כ – 9,400 יחידות דיור, 150,000 מ”ר של שטחי תעסוקה ומסחר ומוסדות ציבור ופארקים ירוקים עוצרי נשימה. על פי התחזיות, עם אישור התוכנית המפורטת והגדלת זכויות הבנייה, שווי הקרקע צפוי לעלות לכ – 1,400,000 ₪ – פוטנציאל רווח עצום!

הקרקע המדוברת הינה אחת מעתודות הקרקע המשמעותיות ביותר בכפר סבא, שכן היא מיועדת עבור התרחבות העיר לצפון ונחשבת למבוקשת במיוחד, הרבה בזכות מיקומה האסטרטגי והייחודי – עם נגישות לצירי תנועה עיקריים ובין שכונות מבוקשות: כפר סבא הירוקה ומושב צופית היוקרתי, אשר כיום נמכרות בהן דירות בסכומים שכבר עברו את רף ה – 4,000,000 ₪ לדירת 5 חדרים.

תוכנית המתאר הכוללנית של כפר סבא אשר הופקדה עוד בשנת 2017 קבעה שהמתחם יכלול כ – 6,000 יחידות דיור, אך מאז חל שינוי, ואחת ההחלטות שכבר התקבלו היא להגדיל את היקף זכויות הבנייה במתחם לכ -9,400 יחידות דיור, בנוסף 150 אלף מ”ר המיועדים עבור מסחר ותעסוקה – ״מדובר במתחם העתיד של כפר סבא ושל אזור השרון כולו״, מסר לנו דובר חברת השיווק, והמשיך: ״לא בכל יום נתקלים בהזדמנות כזו ובתזמון כזה. תזמון שלמעשה מאפשר למשקיעים להגיע לפוטנציאל רווח עצום״.

הקרקעות במתחם מוצעות במכירה מוקדמת במחיר של 399,000 ₪ בלבד, בזמן שהן עדיין נמצאות בשלב התכנון ההתחלתי – נקודת הזמן הטובה ביותר עבור השקעה, לפני שהמחירים יעלו עם התקדמות התוכנית המפורטת והגדלת זכויות הבנייה. כאמור, על פי הצפי, שווי הקרקע צפוי להגיע לשווי של כ- 1,400,000 ₪ – במילים אחרות: פוטנציאל רווח של כ- ₪1,000,000!
״המשקיעים יכולים להיות בטוחים לגמרי איתנו״, מסכם דובר חברת השיווק: ״אנחנו מלווים אותם לאורך כל התהליך, מתחילתו ועד סופו והכל בליווי משרד עורכי דין מהמובילים ביותר בארץ”.

מתעניינים במידע נוסף? הירשמו ונחזור אליכם בהקדם!

    הקרקע אינה זמינה לבנייה

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות