השתלות שיניים ברמה הגבוהה ביותר בארץ: גם במחיר הטוב ביותר במרכז וגם עם אפשרות לפריסה של עד 60 תשלומים!

שתפו את הכתבה

טיפולי שיניים והשתלות בפרט ידועים כאחד התהליכים הרפואיים המרתיעים ביותר מהם אנשים רבים חוששים. לא חסרים המקרים בהם התהליך יכול להפוך לסיוט של ממש – מכל הבחינות: הטיפול, הכאב, המחיר וכמובן התוצאה הסופית. כשמדובר בהשתלות שיניים, אין יותר חשוב מלבחור את המרפאה הטובה ביותר אשר תעניק לכם שקט וביטחון בכל פרמטר – במקרה ועדיין לא שמעתם על מרפאת ד״ר לואי בפתח תקווה, הגיע הזמן שתשמעו. המרפאה מעניקה לכם את הטיפול האיכותי והמתקדם ביותר הקיים כרגע, ובנוסף גם את המחיר הטוב ביותר באיזור המרכז – בפריסה של עד 60 תשלומים!

המרפאה, בראשות ד״ר לואי, מתמחה בשיקום הפה והשתלות שיניים, בעלת ניסיון של עשרות שנים בתחום ונחשבת לאחת המובילות בארץ ובאזור המרכז בפרט. המרפאה מעניקה מענה רפואי ברמה הגבוהה ביותר, במהירות הגבוהה ביותר ועם אחריות מלאה וליווי אישי ומקצועי לאורך כל התהליך - מתחילתו ועד סופו עד לקבלת התוצאה עליה חלמתם.

השתלים בהם משתמשים במרפאה הינם מתוצרת שוויץ - באיכות הגבוהה והטובה ביותר בעולם, כאשר התהליך עצמו מבוצע באמצעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, בינהם גם סריקה באמצעות הסורק הדיגיטלי המתקדם ביותר, במטרה לסייע גם במקרים המורכבים ביותר: השתלת עצם, הרמת סינוס ועוד.

ההשתלה עצמה מתבצעת ביום אחד - כולל התקנת השיניים הזמניות, וכבר ביום למחרת תוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם. בזכות הטכנולוגיה המתקדמת בה משתמשת המרפאה תזכו למראה שיניים טבעי עם שמירה של 100% על בריאות הפה והשיניים.

אם אתם חוששים מהתהליך ורוצים לעבור אותו בהרדמה מלאה - אין בעיה. המרפאה עובדת בשיתוף עם רופא מרדים מומחה מבית החולים תל-השומר, כך שתוכלו לעבור את ההשתלה בלב שקט ולהתעורר עם שיניים חדשות כעבור כמה שעות בלבד!

כאמור, כעת תוכלו לבצע את השתלת השיניים במחיר הטוב ביותר באזור המרכז ובתנאים נוחים במיוחד של עד 60 תשלומים!. ״הטיפול שאנחנו מעניקים במרפאה הוא ברמה הגבוהה ביותר וגם במחיר הטוב ביותר במרכז״, מספר לנו ד״ר לואי, ומסכם: ״אמינות, מקצועיות וליווי אישי הם הערכים בהם אנחנו דוגלים - אלפי הלקוחות המרוצים שלנו יכולים להעיד על כך״.

הסירו כל חשש מליבכם - הצטרפו עוד היום לאלפי הלקוחות המרוצים של המרפאה ותיהנו גם אתם מחיוך מושלם!

למידע נוסף - מלאו את הפרטים!

דף זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה

כתבות נוספות

אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות