שוק המשרדים נמצא בשיאו: עסקה חדשה תאפשר לכם לרכוש משרד חדש בחיפה בכ-23 % מתחת למחיר השוק!

שתפו את הכתבה

השקעות הנדל״ן עדיין נחשבות לאטרקטיביות ביותר עבור משקיעים, למעשה מגמת העלייה רק ממשיכה ולא נראה שאנחנו לפני האטה – ההיפך. אחד התחומים החמים ביותר כרגע בתחום הנדל״ן שוק המשרדים להשקעה. עסקה חדשה של חברת “בריטניה ישראל” תאפשר למשקיעים לרכוש משרד בכ-23% ( עוד לפני הגדלת הזכויות) מתחת למחיר השוק וליהנות מהכנסת שכירות עתידית של כ-6,600 ₪ בחודש!

משרד שני במתנה - הרוכשים משרד בפרויקט הדגל של הצ׳ק פוסט בחיפה עם הון עצמי של ₪166,500 בלבד ייהנו מהכפלת זכויות! כלומר, ברכישת משרד של 56 מ"ר כל רוכש צפוי לקבל 56 מ"ר קרקע נוספים ללא עלות.

הרוכשים ייהנו מהכנסה קבועה ויציבה בעתיד המוערכת בכ- ₪6,600 מדי חודש בחודשו על שכירות - פוטנציאל רווח של מאות אחוזים עם סכום השקעה נמוך במיוחד!

הפרויקט - ״מגדלי בריטניה ישראל צ׳ק פוסט״, צפוי לקום בלב ליבו של מרכז העסקים של אזור הצפון - הצ׳ק פוסט. הפרויקט יכלול מגדל בן 22 קומות ומשרדים בסטנדרטים ובתקנים הגבוהים ביותר ויהווה מתחם ״שובר שוויון״ באזור כולו.

אזור הצ'ק פוסט נהנה מנגישות גבוהה במיוחד, הן ברכב פרטי והן בתחבורה ציבורית, ומדי יום עוברים בו כ- 700,000 בני אדם, כאשר הקומפלקס של ״בריטניה ישראל״ צפוי להיות המתחם האטרקטיבי ביותר באזור כולו שנהנה כעת מהתפתחות אדירה - הרבה בזכות עיריית חיפה.

חשוב לציין שעל פי הערכת מומחים ואנשי נדל״ן מובילים, מחירי הנדל״ן באזור ובמתחם עצמו בפרט צפויים לזנק בשנים הקרובות בכ- 20% מדי שנה (!!), כך שמדובר בהשקעה עם פוטנציאל רווח אדיר בפרק זמן קצר במיוחד!

מתעניינים בהשקעה? הירשמו לתיאום פגישה

    [mo_verify_phone]

    *המחיר לא כולל מע"מ *בכפוף לאישור תב”ע החדשה ולאישור גורמי תכנון

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות