חוששים לעבור לדירה חדשה? ״בוני העמים״ יערכו עבורכם בדיקה מקיפה שתחשוף את כל הליקויים

שתפו את הכתבה

כעת תוכלו לחסוך לעצמכם המון כאבי ראש והוצאות לא מתוכננות של אלפי שקלים. עבור רבים מאתנו מעבר דירה נחשב לאירוע לא נעים במיוחד שלרוב עורך זמן, בירוקרטיות, עבודה והוצאות רבות. אך לפני הכל חשוב לדעת איזה בית אנחנו קונים והאם אנחנו עלולים להיתקל ב״הפתעות״ לא נעימות אשר יגררו עוגמת נפש והוצאות גבוהות ומיותרות – דבר שקורה לא מעט כאשר עוברים דירה ונתקלים בליקויים ופגמים – כאן נכנסת לתמונה חברת ״בוני העמים״.

המרפסת שקרסה בחדרה, 2013 (צילום באדיבות: שלומי גבאי)

חברת "בוני העמים״ תשלח עבורכם איש מקצוע אשר יבדוק האם מה שהובטח לכם במעמד רכישת הדירה אכן תואם לדירה שאתם רוכשים. במידה ואיש המקצוע יאתר ליקויים ובעיות מיד תעודכנו על כך.

אנשים רבים נכנסים לדירה חדשה או לדירה לאחר שיפוץ ומגלים דליפות, נזילות בצנרת, סדקים בקירות ושלל בעיות אשר משפיעות על שווי הנכס, ומעבר לכך מחייבות את רוכשי הנכס לבצע תיקונים נוספים שלרוב מתבררים כיקרים במיוחד.

במקרים רבים הקבלים אשר בנו או שיפצו את הנכס אומרים להגנתם שהנכס נמסר לרוכש במצב האופטימלי והתקין ושלמעשה זו הבעיה של הרוכש - לכן חשוב מאוד לבצע בדק בית לפני הרכישה ולדעת מראש מה הליקויים וההוצאות אשר ידרשו.

מאחורי חברת ״בוני העמים״ עומדים מהנדסים אשר צברו ידע רב הן בתחום הבנייה הרוויה והן בתחום התשתיות, זאת בזכות העבודה שעבדו במשך שנים מול גופים ציבוריים אשר כללו פרויקטים הנדסיים מורכבים, ומעבר לכך, החברה גם עוסקת בהתחדשות עירונית - כך שתדעו שמי שיבדוק את הנכס עבורכם הוא איש מקצוע מהמעלה הראשונה.

אל תעשו קיצור דרך - כמו שלא תרכשו רכב מבלי לבצע בדיקה, כך אין שום סיבה שלא תבדקו דירה שאתם רוצים לרכוש - מה עוד שמדובר בנכס הרבה יותר יקר ומשמעותי מרכב. יש דברים שלא כדאי לחסוך בהם כסף שכן ה״חיסכון״ הזה עלול להתברר כהוצאה עתידית של עוד עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

מתעניינים בבדק בית? השאירו פרטים!

    [mo_verify_phone]

    כתבות נוספות

    אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות