“שכונת היוקרה החדשה של השרון”: רוכשים היום קרקע עם הון עצמי מ-350 אלף ₪ בלבד – ע״פ הערכות שמאי ותקן מחמיר של משרד המשפטים שווי הקרקע עתיד להגיע לכ- 2 מיליון ₪

שתפו את הכתבה

התמונה להמחשה בלבד

הבוקר (יום ד׳), פורסם שכעת מוצעות למכירה יחידות קרקע בייעוד למגורים במתחם ״אחוזה רעננה״, הצמוד לרחוב האצ״ל היוקרתי ברעננה ומהווה חלק בתוכנית שאושרה בוועדה המחוזית, לבעלי הון עצמי של החל מ- ₪350,000 בלבד!
על פי צפי מומחי הנדל״ן ע”פ הערכות שמאי פוטנציאל הרווח על ההשקעה הוא עצום: כ- ₪1,500,000 רווח, מבלי לקחת בחשבון את התחזית להמשך עליית המחירים בשוק הנדל״ן המקומי. למעשה מדובר בעסקה שעתידה להסתיים בדירה בשווי של כ- ₪3,500,000 – נותרו יחידות בודדות!

״חלון ההזדמנויות אוזל אבל יש עוד סיכוי לגור במרכז״
מגמת עליית המחירים בשוק הנדל״ן המקומי גרמה לכך שרבים כבר איבדו את אמונתם שיום אחד הם יוכלו לגור במרכז וההרגשה שחלון ההזדמנויות אוזל רק הולכת וגוברת. השקעה במתחם ״אחוזה רעננה״ מביאה עמה הזדמנות חסרת תקדים: אפשרות לדירה עתידית בצמוד לרחוב האצ״ל היוקרתי ברעננה ולמתחם העסקים אינפיניטי – מול תחנת רכבת רעננה מזרח. ״האזור נחשב למבוקש ומשלב בין מבני משרדים ווילות מפוארות – פוטנציאל הרווח הוא עצום עם צפי להגדלת זכויות ע”פ שמאות תקן 22 מחמיר של משרד המשפטים בהיקף של כ- 400%!״ מספר לנו מר ירון תשבי שותף בחברה ובעלים: ״הקרקע המוצעת למכירה כעת הינה חלק מתכנית מתאר רע/3000 ומיועדת למגורים (בנייה רוויה) השמאות צופה שאישור תכנית מפורטת יינתנו בתוך כ- 5 שנים בלבד – זו בהחלט הזדמנות שלא תחזור״.

מתעניינים במידע נוסף? הירשמו ונחזור אליכם בהקדם!

  *הקרקע אינה זמינה לבנייה

  השקעה עם ליווי לאורך כל הדרך
  מאחורי ההשקעה עומדת חברת קרקעות ישראל. החברה בעלת ניסיון של למעלה מ- שני עשורים בשוק הישראלי ועם היסטוריה מוכחת של איתור עסקאות בעלות פוטנציאל רווח גבוה – מתחם ״אחוזה רעננה״ נחשב לעוד אחת מהעסקאות הנכללות ברשימה הבלתי נגמרת. ״יש סיבה לכך שהמשקיעים שלנו חוזרים להשקיע בעסקאות נוספות״, אומר לנו מנכ״ל החברה, מר בני לחמיש, ומוסיף: ״הניסיון שלנו מאפשר לנו לאתר עסקאות בעלות פוטנציאל ואחוזי תשואה גבוהים, ובנוסף לכך אנחנו מציעים למשקיע את האפשרות להצטרף לקבוצה היזמית, להוסיף את עלויות הבנייה ולהגיע לדירה בשווי של כ- ₪3,500,000 – ההחלטה היא בידי המשקיע״.
  חשוב לציין שהחברה גם מעניקה למשקיעים ליווי משפטי מלא של משרד עורכי הדין המוביל – מ. פירון.

  כאמור, כעת מציעה החברה את יחידות הקרקע הבודדות שנותרו עם הון עצמי של ₪350,000 בלבד. ״זו נקודת הזמן הטובה ביותר להיכנס לעסקה – כאשר הקרקע תהיה זמינה לבנייה המחיר יזנק במאות אחוזים, זה רק עניין של זמן״, מוסיף מר לחמיש, ומסכם: ״זו הזדמנות עבור אלו אשר מעוניינים לגור במרכז ויש להם הון עצמי של ₪350,000 בלבד, כעת הם יוכלו למנף את הכסף ולהגיע לדירה במחיר ריאלי ובר השגה. כמובן שכפי שכבר אמרתי ההחלטה היא בידי המשקיע: האם להמשיך לדירה במחיר הנחשב לעד חצי ממחיר השוק, או למכור את הקרקע ברווח אדיר של מאות אחוזים״.

  מתעניינים במידע נוסף? הירשמו ונחזור אליכם בהקדם!

   *הקרקע אינה זמינה לבנייה

   כתבות נוספות

   אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות