הפתרון המושלם לשתיית מים מרובה גם בתקופת ההיריון: בר המים של תמי4 עם מטהר המים המתקדם בעולם!

שתפו את הכתבה

כולנו יודעים עד כמה השמירה וההקפדה על שתיית מים מאוזנת, חיונית והכרחית לבריאותנו ולתפקודו התקין של הגוף שלנו. עבור נשים בתקופת ההיריון, יש חשיבות מרבית לשתיית. כמובן שלשתיית המים המרובה יתרונות נוספים כמו הגברת ייצור חלב האם, מניעת התייבשות, מניעת דלקות בדרכי השתן ועוד.

כמובן שכשמדברים על צריכת נוזלים מרובה, צריך להדגיש כי הנוזל המומלץ ביותר הוא פשוט וקל: מים. המהווים משקה בריא, שאיננו מכיל מרכיבים שאינם טבעיים כמו חומרי טעם וריח או חומרים משמרים העשויים להימצא במשקאות אחרים. לעיתים, נשים בתקופת ההיריון (ולא רק) מתקשות להתרגל לשתיית מים בלבד, ולכן הן פונות לשלב משקאות נוספים על בסיס מים כדי להימנע מהתייבשות. לדוגמה, השריית ירק או פרי, כמו מלפפונים, נענע, פלחי לימון או תפוז, המשדרגים את טעם המים ומומלצים בהחלט.

כיום, קיימות דרכים רבות שמסייעות לשמור על צריכת המים היומיומית המאוזנת. אחד מהפתרונות הטובים לשתייה מרובה הוא בר המים תמי4, שבזכות המזיגה הקלה והנגישה שלו, העיצוב היפה והמזמין במטבח, ובעיקר איכות וטעם המים – מאפשר לייצר הרגל בריא של שתיית מים ובחירתם על פני משקאות מתוקים. הפיתוח החדשני של תמי4 המתבסס על טכנולוגיית טיהור המים המתקדמת בעולם, מבטיח מים טעימים ואיכותיים ביותר.

כתבות נוספות

אני מאשר קבלת שיחות טלפון שיווקיות מאת המפרסם | הצהרת נגישות